Posta Crne Gore
 
PočetnaO kompanijiVijesti2018 Dodijeljene Western Union nagrade za 2018. godinu
 
O kompaniji

Dodijeljene Western Union nagrade za 2018. godinu

    Montenegro Transfers, zastupnik Western Union-a za Crnu Goru, organizovao je tradicionalnu svečanost povodom završetka WU Postal programa 2018. Na svečanosti, održanoj 29. novembra u hotelu CentreVille u Podgorici, uručeni su prigodni pokloni pojedincima i predstavnicima poslovnica koji ostvaruju najbolje rezultate u pružanju Western Union usluga. Svečanosti su prisustvovali predstavnici menadžmenta Pošte Crne Gore i Platne institucije Montenegro Transfers, te operateri koji su ostvarili najbolje rezultate u periodu od 01.01.2018. do 31.10.2018. godine. 
 
 
Nagradjeni operateri i lokacije:
 
SJEVERNA REGIJA
 
Najbolja lokacija je pošta 84 000 Bijelo Polje.

Najbolji operateri:
 
Rešad Kurpejović - Rožaje (Zlatni dobitnik)
Gordana Drobnjak - Bijelo Polje
Nada Cimbaljević - Berane
 
 
CENTRALNA REGIJA
 
Najbolja lokacija je pošta 81 104 Podgorica.
 
Najbolji operateri:
 
Jovana Marković - Podgorica (Zlatni dobitnik)
Budimka Radojičić - Nikšić
Ljubiša Palibrk - Podgorica
 
JUŽNA REGIJA
 
Najbolja lokacija je pošta 85 000 Bar.
 
Najbolji operateri:
 
Vjera Bojanović - Ulcinj (Zlatni dobitnik)
Olga Stojanović - Ulcinj
Ana Jokić - Sutomore
 
Montenegro Transfers nagradio je i operatere koji su ostvarili izuzetne rezultate u radu sa WU transakcijama:
 
Ana Lalević, Tonka Mijović, Dijana Dmitrović, Veselinka Ulama - Bar; 
Marijeta Vraneš, Adrijana Pešić - Berane;
Nevenka Basekić, Belma Bandić, Marijana Kljajević - Bijelo Polje;
Aleksandra Popović, Vojislav Radenović, Marijana Krivokapić, Olivera Martinović - Budva;
Dejan Mijušković, Vera Ćalić - Nikšić;
Stanica Knežević - Plav;
Lahira Čuturić, Milica Marić - Pljevlja;
Katarina Vešović, Alma Muhović, Vukica Rajović, Sanja Nikolić, Milica Leković, Ana Radulović, Julijana Sucić - Podgorica;
Almera Zejnelagić, Zineta Hadžialijagić, Zorica Magdelinić - Rožaje; 
Radojka Vuksanović - Ulcinj;
Vukica Samardžić, Zagorka Ćalović - Tivat;
Anita Koprivica, Mirjana Gojković - Igalo;
Suzana Barac, Milanka Stijović - Herceg Novi;
Tatjana Radonjić, Biljana Krgović, Vesna Zambata - Kotor.